Digitální mixážní pult MIDAS M32R

12.1.2015

Při vývoji pultu MIDAS M32R bylo cílem konstruktérů zkombinovat klasický Britský design s nejmodernější pokročilou technologií a zcela nově definovat to, co může digitální mixážní pult nabídnout.

Vývojoví inženýři a konstruktéři měli vysoké požadavky při vývoji stylu, designu a konstrukce pultu M32R ale ještě větší důraz byl kladen na kvalitu zvuku. Nekompromisní kvalita a maximální reprodukce zvuku je oceňována již 40 let a značka MIDAS je vyhledávána takovými personami hudebního průmyslu jako jsou Billy Joel, Yes, The Beach Boys, Pink Floyd a mnoha dalšími.

192 kHz A/D převodníky a dynamický rozsah 114 dB zaručují působivě nízké zkreslení a nekompromisně bezšumový provoz.

Za samotnou podstatu legendárního zvuku MIDAS jsou považovány MIDAS mikrofonní předzesilovače. Více než 40 let zkušeností v designu zkombinovaných s výběrem nejlepších vysoce kvalitních komponentů zajišťuje udržení prostorové polohy a efektivně přesné  zachycení zvukového spektra. Uznávaný zvuk vysoce ceněných mikrofonních předzesilovačů MIDAS inspiroval celé generace zvukařů k jejich nejlepší práci a vytváření zvukových produkcí, které uchvacují publikum po celém světě.

Ať už přecházíte na práci s M32R z analogového pultu nebo jste používali jiný digitální pult, Váš první postřeh bude že M32R je navržen tak, aby vše bylo intuitivní, jasné a přímočaré. Brilantnost M32R je v jeho jednoduchosti a vysokém komfortu obsluhy. Uspořádáním veškerých ovladačů mixážního pultu je zaručeno pohodlné ovládání a TFT displej přehledně zobrazuje aktuální nastavení zvolených parametrů.

Integrace ovladačů a motorizovaných faderů s LCD displeji a přehlednou barevnou TFT obrazovkou umožňuje široké využití M32R jak pro živé produkce, tak pro vysílání, studiovou práci nebo post produkci.

MIDAS M32R nyní zcela přehodnocuje možnosti digitálních pultů. Intuitivní pracovní postupy spolu s interaktivním uživatelským rozhraním umožňují rychlou a pohodlnou obsluhu. Tyto aspekty umožňují podávat skvělý hudební výkon za velmi přijatelnou cenu.

 

-          40 vstupních kanálů

-          16 MIDAS mikrofonních předzesilovačů

-          25 fázově-koherentních mix sběrnic

-          AES50 umožňující až 96 vstupů a 96 výstupů

-          Otevřená architektura umožňující budoucí 96 kHz operace

-          196 kHz ADC / DAC převodníky

-          Bentley Motors design

-          Rack montáž pro maximální flexibilitu

-          40 bit signálový procesing

-          8 DCA podskupin a 6 MUTE GROUP skupin

-          8 digitálních efektových procesorů

-          17  100mm motorizovaných faderů

-          5“  barevný TFT displej

-          32 x 32 USB 2.0 audio rozhraní

-          DAW dálkové ovládání pro Mackie Control a HUI protokoly

-          Volitelné dálkové ovládání s Midas aplikacemi pro iPhone a iPad

-          Univerzální spínaný zdroj

-          Vyvinuto a designováno v Anglii

 

Další informace o pultu MIDAS M32R získáte na : http://www.midasconsoles.com/Products/M32R.aspx

 

Fotogalerie

MIDAS M32R_left

MIDAS M32R_left rear

MIDAS M32R_rear

MIDAS M32R_right

MIDAS M32R_top