Lab gruppen IPD série - nová řada zesilovačů s vestavěným DSP procesorem

16.5.2013

Firma Lab gruppen přichází na trh s novou řadou dvoukanálových PA zesilovačů IPD série s vestavěným výkonným DSP procesorem a AES3 digitálními vstupy. IPD série Lab gruppen nabízí vše co můžete od inteligentního výkonového zesilovače očekávat a poskytuje v 1U více výkonu a výbavy, než mnoho jejich konkurentů ve 2U.

Tato řada je zastoupena dvěma typy zesilovačů a to IPD1200, který poskytuje výkon 2 x 600W / 4Ω, a IPD2400, který disponuje výkonem 2 x 1200W / 4Ω.
Zesilovače jsou na vstupech každého kanálu osazeny analogovým vstupem a linkou.

AES3 vstupy umožňují přímé propojení s digitálním mixážním pultem, což eliminuje D-A/A-D převod.
Na výstupech můžeme volit mezi svorkami nebo konektory Speakon. Veškeré vstupy a výstupy jsou osazeny originál konektory Neutrik.

Zesilovače IPD série jsou vybaveny nejnovější generací DSP procesoru s až 40 multi-slope parametrickými ekvalizéry pracujícími v reálném čase, nastavitelným gainem, delay na vstupech i výstupech. Dále nastavitelnými high-pass a low-pass filtry, crossoverem, 100 uživatelsky nastavitelnými presety.

Všechny ovladače vstupního mixu, nastavení DSP procesoru a limiteru jsou pohodlně přístupné na čelním panelu a ovládají se pomocí dvou navigačních tlačítek a rotačního encoderu. Data jsou zobrazována na přehledném podsvíceném displeji.

Zesilovače IPD série je možno bezdrátově dálkově ovládat přes iPad při připojení k WiFi.

Většina uživatelů jistě přivítá a bude využívat možnost siťového monitorování a ovládání. Připojení k síti je rychlé, spolehlivé a s automatickým vyhledáváním a identifikací všech připojených zesilovačů.

Srdcem IPD série je GUI ovládací software, který uživateli umožňuje kontrolu nad všemi parametry DSP procesoru. Tyto parametry je možno ovládat na PC, Mac nebo iPadu. IntelliDrive ovladač zobrazuje všechny parametry zesilovačů připojených k síti. Je možno nastavit vstupní a výstupní úroveň každého kanálu, nastavit limiter, vstupní a výstupní EQ, filtry, delay a crossover.

Mimořádná flexibilita, vysoký výkon a konkurenceschopná cena dává zesilovačům IPD série široké možnosti použití jak pro menší tak i pro velké hudební akce, pevné instalace, malé i velké mobilní PA systémy a mnoho dalších jak pro amatéry tak i pro profesionální muzikanty a zvukaře.
Předpokládaná dostupnost těchto zesilovačů je začátek července 2013.

Další informace o zesilovačích Lab gruppen IPD série získáte na: http://labgruppen.com/products/ipd_series_installation/

Fotogalerie

Lab gruppen IPD série

Global

Input EQ

Output EQ

Levels 2 Way

Mixer

X-Over