Meyer Sound a Midas v Otrokovické BESEDĚ

15.12.2011

Na přelomu listopadu a prosince naše společnost nainstalovala prestižní zvukový systém renomovaného světového výrobce Meyer Sound Laboratories v nově vybudovaném velkém sálu v rámci rekonstrukce Otrokovické BESEDY.

Vzhledem k víceúčelovému zaměření velkého sálu byly zvoleny aktivní reproboxy z řady Ultra series a to UPQ-1P jako hlavní L, R systém doplněný centrálním clusterem, který tvoří dvojice reproboxů UPJ-1P. Tyto reproboxy jsou zavěšeny pod stropem sálu před hranou jeviště. Pro reprodukci celého zvukového spektra systém doplňuje subbasový reprobox 700-HP, který je umístěn ve středu sálu pod pódiem.

Hlavní systém pro ozvučení prostorů pod balkonem a přísálí doplňuje sedm pasivních reproboxů MM-4 řízených analogovým procesorem MM-4CEU ve spolupráci se zesilovačem Yamaha.

Orientaci a uspořádání veškerých reproboxů přesně definoval simulační program Mapp Online Pro, tak aby bylo dosaženo dokonalého zvukového pokrytí pro všech 500 návštěvnických míst s průměrným SPL 106 dB.

Monitoring a distribuci signálu včetně všech typů potřebných korekcí zvukového systému zajišťuje digitální DSP jednotka Galileo 616.

Mixáž a úpravy veškerých  vstupních a výstupních audio signálů řeší digitální mixážní konzola Midas Pro2C s kapacitou 56 vstupů a 32 výstupů.

Nekompromisní kvalitu zvukového systému Meyer Sound mohli návštěvníci poprvé posoudit při slavnostním otevření v pátek 9. prosince, jehož součástí byl rovněž bohatý kulturní program.

Fotogalerie

Otrokovická BESEDA 1

Otrokovická BESEDA 2

Otrokovická BESEDA 3

Otrokovická BESEDA 4

Otrokovická BESEDA 5

MIDAS Pro2C