Ocenění TEC pro Meyer Sound CAL

7.2.2013

Aktivní sloupový reproduktor Meyer Sound CAL obdržel cenu TEC za vynikající technický úspěch v kategorii "Sound Reinforcement Loudspeaker ." Toto ocenění TEC společnosti bylo deváté a bylo oznámeno v průběhu 2013 NAMM Show v Anaheimu.

Model CAL má tři varianty, které poskytují bezprecedentní úroveň vokální jasnosti a zároveň minimalizují nežádoucí odrazy i v těch nejnáročnějších akustických prostředích. Meyer Sound CAL je také první AVB systém, který podporuje real-time media network při použití IEEE audio-video standardů.

"Toto ocenění je skvělým svědectvím toho, co naši inženýři dosáhli v CAL," říká John McMahon, výkonný ředitel digitálních produktů Sound Meyeru. "Chcete-li poskytnout přesné schopnosti řízení paprsku reproduktoru CAL, je třeba věnovat velkou pozornost každému detailu, jako je přesná montáž všech vysokofrekvenčních i nízkofrekvenčních reproduktorů, jejich zesilovačů a procesingu. Výsledkem je nová definice paprsku zvuku, jeho řízení a  přesnost pokrytí ozvučovaného prostoru. "

Vertikální paprsek CALu může být nakláněn směrem nahoru nebo dolů v rozsahu 1° až 30°. To umožňuje jeho zaměření pouze na cílovou oblast, aniž by byl ozvučen celý architektonický prostor. Dvě verze reproduktoru CAL - verze CAL 64 a CAL 96, mají další vlastnost, a to možnost rozdělení vertikálních paprsků a jejich samostatné směrování, čímž lze eliminovat nežádoucí odrazy.

Distribuce reproduktorů CAL začala v létě 2012 pro zařízení po celém světě, včetně Memorial Stadium na University of California Berkeley, výstavních domů dějin umění v USA, Hong Kongu a Austrálii.

Fotogalerie

TEC