Přepínače

sw1

Netgear GS108T, 8 GigaBit porty(non-POE), přednastaven tak, aby mohl být použit k  připojení několika GigaBit uplink portů. Také akceptuje myMix (na externím zdroji) IEX16 a PLUG myMix síťové rozhraní, stejně jako klientský počítač . Tento přepínač je ideální pro FOH lokalizaci. Obsahuje externí napájecí zdroj. Bez ventilátoru.

Netgear
FS728T
přednastaveno pro systémy myMix. Může podporovat 12 myMix zařízení a  připojuje dalších 12 zařízení,  jako jsou IEX16, myMix, myMix PLUG síťového  rozhraní. 4 GB uplink porty pro připojení s jinými myMix přepínači. Interní napájení a ventilátor.

Netgear FS752TPpřednastaveno pro systémy myMix. Můženapájet až  25 myMix zařízení a připojuje dalších 23 IEX16myMix,myMix PLUG síťové rozhraní. 4 GB uplink porty pro připojení s dalšími myMix přepínačiInternínapájecí  zdroj a ventilátor..

Cisco SF302-08MP, 10 portů Cisco Power-Over-Ethernet switch propoužití se systémy myMix. Podporuje 8 myMix zařízení přes  PoE. Port G1 (non-POE) je nakonfigurován  pro  připojení dalších myMix systémových zařízení. Port G2 je nakonfigurován jako uplink pro připojení k jiným myMix přepínačům. Zahrnuje napájecí zdroj a RackMount Kit. 1 RU. Bez ventilátoru.

Cisco SF302-08, 10 portů standardu bez možnosti PoE (Power-Over-Ethernet), přepínač pro  použití se  systémy myMix. Port G1 je nekonfigurován  pro připojení  dalších myMix systémových  zařízení. Port G2 je nakonfigurován jako uplink pro připojení kjiným myMix přepínačům. Také se používá pro kombinaci 8 systémových myMix zařízení najednom Cat5 kabelu přes uplink port G2.Zahrnuje napájecí zdroj a Rack Mount Kit. 1 RU.Bez ventilátoru.

Cisco SF300-24P
,24 portů Power-Over-Ethernet switch pro použití sesystémy myMix. Připojuje 24 myMix zařízení, podporuje 12 myMix přes PoE. Gigabit port (G4) je konfigurován jako uplink pro připojení k jiným myMix přepínačům. Zahrnuje napájecí zdroj a Rack Mount Kit. 1 RU. Tato jednotka má ventilátor.

Cisco
SF300-48P
,48 portů Power-Over-Ethernet switch pro použití sesystémy myMix. Připojuje 48 myMix zařízení,podporuje 24 myMix přes PoE. Gigabit port (G4) je konfigurován jako uplink pro připojení k jiným myMix přepínačům. Zahrnuje napájecí zdroj a Rack Mount Kit. 1 RU. Tato jednotka má ventilátor.

Fotogalerie

sw2

sw3

sw4

sw5

sw6