Seminář - Nastavení mobilního zvukového systému

9.3.2018

Společnost SOONN s.r.o. ve spolupráci s Meyer Sound Laboratories, Inc.  pořádá ve dnech 20.3. a 21.3. 2018 seminář na téma:


Nastavení mobilního zvukového systému

Seminář vede osobně Mauricio Ramirez - „Magu“.

/ AJ / tlumočení do ČJ /

Tento kurz je základem znalostí dnešních zvukových inženýrů a techniků, kteří potřebují přesně nasadit mobilní zvukové systémy bez ohledu na velikost a použití.

Účastníci získají pracovní znalosti o celém procesu, od počátečního návrhu systému až po konečný výsledek a všechno mezi tím. Všechna témata budou prakticky demonstrována pomocí řešení společnosti Meyer Sound, včetně reproduktorů, hardwaru, nástroje pro návrh systému MAPP XT, síťové platformy Galileo GALAXY, softwaru Compass, vzdáleného monitorovacího systému RMServer, MDM napájení a distribuce signálu a SIM 3 Audio Analyzeru.

Ať už jste aspirující student nebo zkušený profesionál s desetiletími zážitků z turné, vybavte se nástroji a technikami, abyste svůj zvukový systém nastavili od koncepce až po realitu.

Další informace o tomto semináři (Portable System Deployment) získáte na: https://meyersound.com/training/

Místo konání:

Hotel Nad Královnou

Nad Kamínkou 1526

Praha 5 - Zbraslav

http://www.nadkralovnou.cz/

Začátek semináře vždy od 9:30.

Pro mimopražské účastníky je na uvedená adrese možná rezervace ubytování.

Účastníci semináře budou potřebovat vlastní přenosný počítač pro připojení k internetu prostřednictvím sítě Wi-Fi.

Přihlášky a veškeré další informace o připravovaném semináři získáte telefonicky na číslech 469 311 774, 602 270 720, 604 962 354 nebo e-mailem na info@soonn.cz

Počet účastníků semináře je omezen.

Fotogalerie

Seminář Meyer Sound 2018