NOVA - Banana Series

Banana Series

BANANA systém obsahuje lehký a kompaktní line array dvoupásmový reprobox BA 6 a 18"subwoofer BA 18. Systém poskytuje přesně definované pokrytí ozvučeného prostoru a vysokou hladinu akustického tlaku. 
BANANA Systém je vhodný jak pro mobilní použití tak i pro pevné instalace. Reprobox BA 6 je  vysoce výkonný reprobox trapézového tvaru a je vybaven 1" driverem HF (1,75" cívka) který je instalován do fázově korektního zvukovodu s nominálním pokrytím 100° x 15° (H x V) a dvěma 6,5" reproduktory. Jnenovité zatížení BA 6 je 300 W (RMS), impedance je 16 ohmů. Až čtyři reproboxy mohou být přiřazeny na jeden kanál zesilovače (celkové zatížení jsou 4 ohmy na kanál). To činí systém velmi efektivní.

Flexibilní software EASE FOCUS © umožňuje profesionální simulace BANANA systému a je k dispozici zdarma.
BA 18 Subwoofer je osazen 18 "neodymovým-basovým reproduktorem. Integrovaný adaptér pro stativ (závit M 20t) umožňuje spojovat jednotlivé reproboxy do skupin. Hmotnost BA 18 subwooferu je 27 kg. BANANA systém je ideální plug-and-play řešením pro kapely, půjčovny a ozvučovací firmy pro publikum až 6.000 lidí.

Soubory ke stažení