NOVA - i.NOVA Series

i.NOVA Series

i.NOVA série sestává z dvoupásmových sloupcových reproboxů v obdélnikovém šasi. Skříně jsou vybaveny páskovým HF Driverem. Tento speciální driver se montuje na roh vlnovodu pro vytvoření válcovité vlny. Horizontální rozptyl 100° umožňuje extrémně vysoké pokrytí ozvučeného prostoru. MF/LF část je vybavena vysoce výkonnými 3" neodymovými reproduktory. Flexibilní i.NOVA sloupcové reproboxy jsou vhodné pro řeč i hudební aplikace. Také jako samostatný systémový fullrange, nebo MF/HF reproduktor pro podporu zvukových  systémů. Skříň je vyrobena z 12 mm překližky (bříza) a je pokryta speciálním černým (bílým) povrchem PolyCoat NOVA. Tyto skříně jsou vybaveny robustní přední mřížkou. Dva Speakon konektory (NL4) jsou umístěny na zadní straně skříně pro vstupní signál (Input) a propojení (Link).  Sloupcové dvoupásmové reproboxy lze kombinovat s aktivními subwoofery IN 312 SUB, nebo IN 315 SUB. Všechny modely mohou být připojeny i k jiným profesionálním zesilovačům.

Nízká hmotnost reproboxů umožňuje jejích snadnou přepravu,  tak i jejich snadnou instalaci. Všechny sloupcové reproboxy jsou k dispozici také v bílé barvě.

Stránky výrobce:   i.NOVA Series

 • i.NOVA 4 a i.NOVA 8

  i.NOVA 4 a i.NOVA 8

  jsou zvukové systémy složené z aktivních subwooferů a sloupcových dvoupásmových reprobeden. Celkový výkon systému může být až 2880 W. Ovládání a nastavení je pomocí free PC-Software.

  Více informací

 • i.NOVA 360

  i.NOVA 360

  je zvukový systém používající sloupcové reproboxy IN6 s aktivním subwooferem IN 312 SUB.

  Více informací

 • i.NOVA 380

  i.NOVA 380

  je zvukový systém používající sloupcové reproboxy IN8 s aktivním subwooferem IN 315 SUB.

  Více informací