Reproboxy Meyer Sound ULTRA-X

27.2.2019

Na letošním veletrhu ISE v Amsterdamu představila společnost Meyer Sound nejnovější inovativní redesign reproboxů se soustředným uspořádáním reproduktorů vycházející ze systému Meyer Sound vyvinutého před více než dvěmi desetiletími. Nová řada reproboxů ULTRA-X která pokračuje v tradici velice úspěšných reproboxů UPA-1P ale využívá soustřednou konfiguraci dvou 8“ neodymových reproduktorů spolu s 3“ vysokofrekvenčním driverem. Řada ULTRA-X bude zahrnovat dva typy reproboxů dle úhlu vyzařování a to ULTRA-X40 a ULTRA-X42. Vyzařovací úhel driveru je u typu ULTRA-X40 110° x 50° a tento lze jednoduše změnit otočením horny. Takto nastavíme vodorovnou nebo svislou orientaci vyzařování dle aktuální potřeby. Varianta ULTRA-X42 disponuje vyzařováním driveru 60°x 50°.
Pracovní frekvenční rozsah je v pásmu 60Hz – 18kHz a lineání peak SPL činí 130,5 dB.
Reprobox je vybaven nově designovaným a vysoce účinným 3 kanálovým zesilovačem třídy D který dává výstupní výkon 1950W Peak a to s velmi nízkou spotřebou elektrické energie díky vysoce efektivnímu designu. Nový design zesilovače významně přispívá ke snížení celkové hmotnosti reproboxu oproti UPA-1P.
Volitelný modul RMS pro monitorování umožňuje komplexní sledování parametrů a dálkové ovládání reproboxu na hostitelském PC.
ULTRA-X disponují 11 integrovanými body se závitem M8 pro možnost vertikálního nebo horizontálního zavěšení. Dále jsou vybaveny hnízdem o průměru 35 mm pro umístění na monitorový stojan.
Rozměry jsou 318 mm x 567 mm x 356 mm (šířka x výška x hloubka) při hmotnosti 25 kg.
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kdykoliv kontaktovat telefonicky nebo emailem.
Další informace také získáte na stránkách výrobce https://meyersound.com/product/ultra-x/

Fotogalerie

Meyer Sound ULTRA-X

Soubory ke stažení