RTS

Americká firma RTS, která patří do skupiny Bosch Group, se zabývá vývojem komunikačních systémů pro různé segmenty trhu, jako jsou například letectví a navigace, armáda, televize, rádia, divadla, nemocnice, školství, záchranné a poplašné systémy či pro další průmyslové aplikace.

Základní stavební kameny těchto systémů tvoří interkomové ústředny a stanice RTS Digital Matrix Intercom, dále RTS Two-Wire Intercom, bezdrátové komunikační systémy RTS Wireless Intercom, interkom po symetrických kabelech RTS Audiocom Balanced Intercom a náhlavní sady RTS Intercom Headsets and Earsets.

V případě Vašeho zájmu o další informace, navržení systému, sestavení nabídky nebo předvedení demonstračního setu nás neváhejte kontaktovat.

Soubory ke stažení

 • RTS představuje nový komplexní katalag interkomů

  RTS představuje nový komplexní katalag interkomů

  V novém katalogu společnosti RTS, můžete najít komlexní informace o produktové řadě a novinkách.
  RTS je světovím lídrem v oboru profesionálních interkom systémů, které kombinují inovativnost, funkčnost, spolehlivost a kvalitu zvuku. Základní stavební kameny těchto systémů tvoří interkomové...

  Více informací

 • Digitální matrix RTS ODIN - NOVINKA

  Digitální matrix RTS ODIN - NOVINKA

  Na veletrhu NAB 2018 společnost Bosch GmbH představila novinku z oblasti digitálního interkomu. Interkomová matice nové generace RTS ODIN poskytuje nebývalou kombinaci flexibility, škálovatelnosti a plného výkonu a to vše v kompaktním 1U/19“. Kompaktní rozměr 1U/19“ činí ODIN ideální pro...

  Více informací