Sonifex - Audio Distribution Amplifiers

Audio Distribution Amplifiers

Distribuční zesilovače pro audio a video.

Stránky výrobce:   Audio Distribution Amplifiers

 • Sonifex - RB-DA6

  Sonifex - RB-DA6

  RB-DA6 má 1 stereo vstup a 6 stereo výstupů. Může být také nakonfigurován tak, že 1 mono vstup se rozdělí na 12 výstupů za použití přepínače, který je umístěn na předním panelu.

  XLR-3 vstupy a výstupy jsou elektronicky řízeny a mohou býr symetrické, nebo...

  Více informací

 • Sonifex - RB-DA6G

  Sonifex - RB-DA6G

  RB-DA6G má velikost 1U, je to 6 pásmový stereofonní zesilovač pro distribuční rozdělení zdrojů do několika různých výstupů. Je totožný s RB-DA6 a navíc má individuální regulaci Output Gain a nemá nastavení Stereo Gain.

  Více informací

 • Sonifex - RB-DA6P

  Sonifex - RB-DA6P

  RB-DA6P je verze audio distribučního zesilovače RB-DA6, který používá Neutrik konektory Phoenix místo vstupů a výstupů  XLR.
  Vstupy a výstupy jsou elektronicky řízeny a mohou býr symetrické, nebo nesymetrické. Každý výstup má svoji vyrovnávací paměť, která zabrání...

  Více informací

 • Sonifex - RB-DA6R

  Sonifex - RB-DA6R

  RB-DA6R je 6 pásmový stereofonní zesilovač pro distribuční rozdělení zdrojů do několika různých výstupů. Velikost 1U. Zesilovač poskytuje vícenásobné symetrické audio výstupy pomocí RJ45 technologií StudioHub + ™ Standard.
  Pomocí propojení RJ45 umožňuje jednodušší...

  Více informací

 • Sonifex - RB-DA6RG

  Sonifex - RB-DA6RG

  RB-DA6RG má velikost 1U, je to 6 pásmový stereofonní zesilovač pro distribuční rozdělení zdrojů do několika různých výstupů. Je totožný s RB-DA6R a místo Stereo Gainu má individulání nastavení Input Gainu.

  Zesilovač poskytuje mnohonásobné symetrické a...

  Více informací

 • Sonifex - RB-DA-4x5

  Sonifex - RB-DA-4x5

  RB-DA4x5 má velikost 1U, je to distribuční zesilovač kombinovaný s mixem. Má 4 mono analogové audio vstupy XLR a 4 skupiny po 5 výstupech 15 pinových D konektorů. Každá skupina se dá nastavit pomocí DIP přepínačů umístěných na předním panelu. Lze zapnout každou skupinu,...

  Více informací

 • Sonifex - RB-DDA6A

  Sonifex - RB-DDA6A

  RB-DDA6A digitální distribuční zesilovač pro distribuci digitálních zvukových dat v AES / EBU formátu.

  Umožňuje distribuci zvuku z digitálního mixážního pultu na více digitálních rekordérů, nebo distribuovat signál pro několik studií z výstupem z DAT.

  Více informací

 • Sonifex - RB-DDA6A-2P

  Sonifex - RB-DDA6A-2P

  RB-DDA6A-2P digitální distribuční zesilovač pro distribuci digitální audio data ve formátu AES / EBU.

  Má jeden konektor XLR-3 pro AES / EBU audio vstup, který je distribuován do 6 XLR-3 AES / EBU výstupů.
  Umožňuje distribuci zvuku z digitálního mixážního...

  Více informací

 • Sonifex - RB-DDA6S

  Sonifex - RB-DDA6S

  RB-DDA6S digitální distribuční je podobný zesilovač RB-DDA6A kromě toho, že se používá pro distribuci digitální audio dat v S / PDIF formátu.
  Má jeden S / PDIF audio vstup, který je distribuován do 6 x S / PDIF audio výstupů, které jsou na stejné úrovni a nastavení...

  Více informací

 • Sonifex - RB-DDA6W

  Sonifex - RB-DDA6W

  RB-DDA6W synchronizační distribuční zesilovač, který rozděluje časování vstupem BNC do 6 časování BNC výstupů. Zesilovač se používá pro distribuci referenčních časování digitálních audio systémů.

  Více informací

 • Sonifex - RB-DDA22

  Sonifex - RB-DDA22

  RB-DDA22 je vícenásobný vstupní a výstupní digitální audio distribuční zesilovač, určený k příjmu jednoho z 5 různých digitálních vstupů a výstupů na 22 digitálních audio výstupů z 5 typů různých konektorů. Používá se pro distribuci digitálních audio dat v mnoha...

  Více informací