Sonifex - Matching Converters

Matching Converters

je série devíti unifikovaných převodníků určených pro specifické potřeby každého projektu pracujících se zvukem.

 • Sonifex - RB-UL1

  Sonifex - RB-UL1

  RB-UL1 převádí signál nesymetrický na symetrický. Např. propojí poloprofesionální CD přehrávač s profesionálními zařízeními pracujícími se symetrickými linkami.

  Více informací

 • Sonifex - RB-UL2

  Sonifex - RB-UL2

  RB-UL2 převádí signál nesymetrický na symetrický. Např. propojí poloprofesionální CD přehrávač s profesionálními zařízeními pracujícími se symetrickými linkami. Tato jednotka má čtyři nesymetrické vstupy a 4 symetrické výstupy.

  Více informací

 • Sonifex - RB-UL4

  Sonifex - RB-UL4

  RB-UL2 převádí signál nesymetrický na symetrický. Např. propojí poloprofesionální CD přehrávač s profesionálními zařízeními pracujícími se symetrickými linkami. Tato jednotka má 8 nesymetrických vstupů a 8 symetrických výstupů.

  Více informací

 • Sonifex - RB-LU4

  Sonifex - RB-LU4

  RB-UL2 převádí signál symetrický na nesymetrický. Např. pro propojení satelitního přijímače s hi-fi systém. Tato jednotka má 8 symetrických vstupů a 8 nesymetrických výstupů.

  Více informací

 • Sonifex - RB-BL2

  Sonifex - RB-BL2

  RB-BL2 je obousměrný stereo konventor pro propojení polo-profesionálních nesymetrických zařízení s profesionálními symetrickými linkovými zařízeními a naopak.

  Více informací

 • Sonifex - RB-BL4

  Sonifex - RB-BL4

  RB-BL2 je obousměrný duální stereo konventor pro propojení polo-profesionálních nesymetrických zařízení s profesionálními symetrickými linkovými zařízeními a naopak. Vstupy 4x RCA a 4x XLR, výstupy 4x XLR a 4x RCA.

  Více informací

 • Sonifex - RB-PA2

  Sonifex - RB-PA2

  RB-PA2 je duální stereo RIAA Phono zesilovač. Tento Record Player předzesilovač zesiluje nízký signál z magnetického média/přenosky a přizpůsobuje ho linkovým vstupům mixpultu, nebo jiného zesilovače. Hlavní využití je pro archivaci vinylových desek na CD, konverzi do...

  Více informací

 • Sonifex - RB-LI2

  Sonifex - RB-LI2

  RB-LI2 stereofonní linková stínící jednotka se používá pro odizolování audio signálů z oblasti pozemních smyček, které by mohly být způsobeny zařízením, jež je napájeno různými dodávkami ze sítě, nebo různých fází na stejném napětí. Vstup a výstup jsou propojeny přes...

  Více informací

 • Sonifex - RB-PLI2

  Sonifex - RB-PLI2

  RB-PLI2 stereofonní pasivní linková stínící jednotka se používá pro odizolování audio signálů z oblasti pozemních smyček, které by mohly být způsobeny zařízením, jež je napájeno různými dodávkami ze sítě, nebo různých fází na stejném napětí. Vstup a výstup jsou propojeny...

  Více informací