Soniflex - Monitor Controllers

Monitor Controllers

Nová řada Reference Monitors Controlers sestává se čtyř přístrojů velikostí 1U.  Lze u vybraného zdroje ovládat Volume, DIM a CUT pro připojení externích analogových monitorů, spolu s ovládáním světel Sonifex SignalLED ve studiích a pod.

 • Sonifex - RM-MC1L

  Sonifex - RM-MC1L

  RM-MC1L Monitor Controller má jeden stereo symetrický analogový vstup a jeden výstup XLR. Přístroj umožňuje ovládat úroveň zvuku (a také DIM, CUT) na externích monitorech jednoduchým ovládáním na předním panelu, nebo dálkovém ovládání.

  Více informací

 • Sonifex - RM-MC4L

  Sonifex - RM-MC4L

  RM-MC4L Monitor Controller, 4 Stereo Inputs, 1 Stereo Output With Light Control.
  RM-MC4L má čtyři analogové symetrické stereo vstupy (XLR) a s jedním symetrickým stereo výstupem (XLR). Další funkcionalitu má stejnou jako jednotka RM-MC1.

  Více informací

 • Sonifex - RM-MC51L

  Sonifex - RM-MC51L

  RM-MC51L Monitor Controller, 5.1 stereo vstupy a výstupy s Light Control. Nastavuje prostorový zvuk pomocí 6 symetrických analogových vstupů a 6 symetrických analogových výstupů (XLR). Používá se v situacích, kdy potřebujete nastavit Volume, CUT, nebo DIM všech...

  Více informací

 • Sonifex - RM-MCL

  Sonifex - RM-MCL

  RM-MCL Monitor Light Controler je jednoduchý regulátor osvětlení pro řízení TX-STANDBY-REH (světelný systém v produkčním studiu). Nemá žádné audio vstupy a výstupy.

  Více informací