SSL

S více než 3000 studii využívajícími a zařízení SSL, které jsou dnes v provozu, je dokonalost konzolí SSL všeobecně uznáváná za bezkonkurenční zvukovou kvalitu, vynikající ergonomii, automatizaci a mezinárodní infrastrukturu podpory.

Společnost SSL, založená Colinem Sandersem v roce 1969, se od té doby rozšířila do svého současného 15 akrového vědeckého parku v anglickém Oxfordshire.  Výzkum, vývoj, výroba, školení, servis a podpora produktů tak funguje v jedinečném prostředí.

 

https://www.solidstatelogic.com/

 • Mixážní pult SSL SiX

  Mixážní pult SSL SiX

  Britská společnost Solid State Logic uvedla na trh analogový 6 kanálový mixážní pult se skvělou výbavou a velmi intuitivním ovládáním.

  Při práci s mixážním pultem SiX budete velice překvapeni že i u takového malého zařízení lze docílit zvuku jaký jsme v...

  Více informací

 • SSL Fusion

  SSL Fusion

  Fusion je plně analogový 2U stereo procesor vytvořený pro moderní hybridní studio. Fusion představuje pět zcela nových analogových nástrojů pro úpravu zvuku navržených tak, aby do mixážní sběrnice přinesly dokonalou kombinaci přidaného tónového charakteru, hutnosti a...

  Více informací