Meyer Sound Demo Day

30.9.2011

Dne 27. září proběhl úspěšně v areálu naší společnosti první Demo Day, ktery byl zaměřen především na prezentaci předního světového výrobce ozvučovacích systémů, americkou firmu Meyer Sound Laboratories.

Demo Day byl zahájen představením nové společnosti SOONN s.r.o., která značku Meyer Sound reprezanuje v České repuplice, dale pak představením Meyer Sound, kterého se osobně ujal obchodní ředitel Scott Gledhill a pokračoval teoretickou částí.

Po krátké přestávce, za překrásného slunného počasí proběhla vlastní prezentace nainstalovaných systémů, a to UPQ-1P, JM-1P a line array systemu MELODIE, podporovaných subbasy 700 HP, přičemž celý system řídil GALILEO 616. Zdrojem signálu byl standardně CD přehrávač připojený k mixážnímu pultu Midas PRO3.

Každý tak, z hojné účasti návštěvníků měl možnost předváděné systémy vyslechnout a porovnat a to i za použití vlastních donesených CD.

Vše jsme zakončili tradiční diskusí v přilehlé restauraci.

Nezbývá nám tedy, než poděkovat všem zúčastněným za jejich návštěvu a přízeň, rovněž tak děkujeme společnosti OTESOUND za významnou technickou podporu a těšíme se na Vás na dalším Demo Day.

Fotogalerie

MSDD 1

MSDD 2

MSDD 3

MSDD 4

MSDD 5

MSDD 6

MSDD 7

MSDD 8

MSDD 9

MSDD 10

MSDD 11