Midas PRO2 získal ocenění MIPA

12.4.2012

Asociace odborných hudebních časopisů udělila ocenění MIPA (Musikmesse International Press Award) a potvrdila tak úspěch live mixážního pultu MIDAS PRO2/C a připravila dobrou výchozí pozici pro veletrh Prolight + Sound 2012 ve Frankfurtu. V nominaci na tuto cenu jsou prezentovány nejlepší výrobky posledního roku, které byly vybrány podle hlasování ve více jak stovce mezinárodních audio a hudebních časopisů. Cenu pro značku MIDAS převzal  ředitel vývojového oddělení  pan Richard Ferriday. Tato cena je o to významnější, že MIDAS PRO2/C  porazil i tak významné konkurenty, jako je Digico SD10 a Allen&Heath GLD, které byly také v nominaci.

Toto ocenění  odráží velký mezinárodní úspěch, který nastartován v říjnu minulého roku.  MIDAS PRO2/C se stal nejrychleji prodávaným pultem, který zdvojnásobil prodej digitálních pultů. V celosvětovém měřítku je v této době prodej již na čtyřnásobku.

MIDAS PRO2/C se objevil na předních světových pódiích, která se mohou chlubit jmény jak Florence and the Machine, Jessie J, Blonbie, Example and Takida, na festivalu Malawi Lake of Stars, na oslavách 100.výročí ANC v Jižní Africe, na BRIT Awards a na Meiznárodním jazzovém festivalu v Dubai. „Jsme potěšeni oceněním odborné veřejnosti“, říká ředitel vývojového oddělení  pan Richard Ferriday. MIDAS PRO2/C nejenže obnovil naše postavení na trhu, ale změnil i přístup a strukturu našeho podnikání v těch nejzákladnějších úrovních.

Fotogalerie

Richard Ferriday