MIDAS uvádí na trh Mixtender iPad App

30.4.2012

MIDAS oznámil uvedení nového výrobku na trh. Je jím netrpělivě očekávaný Mixtender iPad. Nyní je k dispozici na iTunes App Store.

Mixtender umožňuje bezdrátové dálkové ovládání digitálních mixážních pultů PRO2 a PRO2/C. Obsluha pultu tak má z iPadu přístup k ovládání faderů a výstupního GEQ. Po vydání softwarové verze v2.0 bude tato aplikace kompatibilní i s pulty MIDAS PRO series a XL8.

64 vstupních indikátorů, 27 výstupních indikátorů lze zobrazit současně v reálném čase použitím obrazovky „console overview“  pomocí kanálu rychlé navigace. Je také možno použít více tabletů pro jeden mixážní pult. Aby nedošlo ke kolizím souběžných infromací z více tabletů, může zvukový inženýr každý tablet zamknout tak, aby jednotlivé tablety měly přístup jen k definovaným mixům. To umožní každému umělci ovládat pouze  jeho monitor mix z jeho iPadu aniž by byly ovlivněny ostaní části mixpultu.

Mixtender umožňuje bezdrátové dálkové ovládání všech faderových úrovní, včetně vstupních, sběrnicových a masterových, VCA, úrovní MCA. Jedná se o zcela bezprecedentní možnosti mixování pomocí zařízení Apple. Toto dálkové ovládání je také zabudováno do grafického ekvalizéru KLARK TEKNIK DN370, kde umožňuje mutování vstupních i výstupních kanálů pomocí multi-touch interface technologie iPadu.

„iPad s multi-touch rozhraním je perfektním doplňkem konzolí MIDAS“, říká ředitel oddělení vývoje Richard Ferriday. Rozšiřuje ještě více funkcionalitu našich produktů.
 

Fotogalerie

Midas iPad App 1

Midas iPad App 2