Aktivní koaxiální reproboxy NOVA KD série

23.4.2019

Německá společnost CRAAFT Audio GmbH doplnila své portfolio aktivních širokopásmových koaxiálních reproboxů řady KD o 10“ a 15“ verze. V současné době tato řada obsahuje 10“, 12“ a 15“ variantu (KD10, KD12 a KD15).
Tyto kompaktní reproboxy poskytují díky vestavěnému špičkově vybavenému DSP procesoru, výkonnému zesilovači a kvalitnímu koaxiálnímu reproduktoru takovou reprodukci zvukového signálu která Vás překvapí jak svoji kvalitou tak i výkonem.
Korpus reproboxu je vyroben z vysoce kvalitní 15 mm černě lakované březové překližky s masivním ocelovým grilem který zaručené ochrání reproduktor před poškozením.
Panel reproboxu je vybaven 3 vstupy a to jedním osazeným konektorem RCA pro připojení například přehrávače a dvěma vstupy combo XLR/6.3 jack které disponují přepínači mikrofonní a linkové úrovně.
Podsvětlený grafický displej umožňuje snadnou kontrolu nastavení a ovládání DSP procesoru.
Jedním encoderem DSP procesoru snadno nastavíte požadované parametry jako například 3 pásmové korekce s přeladitelnými středy, delay a další požadované parametry nastavení reproboxu. Do DSP procesoru je možno uložit až 5 uživatelských nastavení.
Řada reproboxů KD je osazena Class D zesilovačem s maximálním výkonem 1000W.
Hmotnost reproboxů KD10 je 12.5 kg, KD12 14 kg a KD15 má hmotnost 18 kg.
Univerzální tvar korpusu umožňuje použití reproboxu buď jako klasický pódiový monitor, dále při postavení na bok jako frontfill nebo díky 35 mm hnízdu je možno reprobox umístit na reproduktorový stojan.
Další informace ohledně reproboxů řady KD získáte na adrese: 
https://novacoustic.de/PRODUCTS/by-Series/KD-Series/kd-series.html

Fotogalerie

NOVA_aktivní koaxiální reproboxy KD série

NOVA_KD série

NOVA_KD12

NOVA_KD12_left

NOVA_KD12_panel

NOVA_KD12_přepravní obal