Přepážkový komunikační systém

25.3.2020

BEZKONTAKTNÍ A PRECIZNÍ PŘENOS HLASU

Přepážkový systém IC-W6 od předního výrobce komunikačních zařízení společnosti RTS, představuje to nejlepší řešení co se týče spolehlivosti, odolnosti a flexibilního zabezpečení přepážkového systému. Díky unikátním obvodům pro úpravu zvuku a vylepšeným řízením automatické úrovně signálu VOX (Voice Operated Transmit - aktivace přenosu hlasem) zaručí maximální hlasovou srozumitelnost bez výpadků zvuku pro snadnou a efektivní komunikaci.

Navíc jeho instalace je rychlá a snadná díky dvoudílné, mechanicky odolné, bezúdržbové polykarbonátové základně.

Společnost RTS klade důraz na nejvyšší standardy v kvalitě a designu výrobků, proto produkty RTS dosahují nejlepších výkonů ve své třídě.

VYNIKAJÍCÍ KVALITA, JIŽ ŽÁDNÝ RUŠIVÝ, PŘERUŠOVANÝ A NEJASNÝ ZVUK

  • Špičková zvuková kvalita z unikátního obvodu pro úpravu a řízení audio signálu zaručí maximální hlasovou srozumitelnost pro rychlou a zvukově čistou komunikaci.
  • Vylepšený VOX (aktivace přenosu hlasem)  a plně duplexní design eliminuje vypadávání zvuku pro přirozenou komunikaci a tím redukuje jakékoliv chyby v komunikaci.
  • Díky unikátním obvodům pro úpravu zvuku a vylepšeným řízením automatické úrovně audio signálu  zaručí maximální hlasovou srozumitelnost bez výpadků zvuku. Vaši zákazníci uslyší přesně to co chcete.

JEDNODUCHÁ KOMUNIKACE PŘES NÁHLAVNÍ SOUPRAVU NEBO VESTAVĚNÝ MIKROFON A REPRODUKTOR

  • Na výběr máte ze dvou handsfree řešení - komunikace přes mikrofon na husím krk a vestavěný reproduktor, nebo náhlavní soupravu sluchátka/mikrofon.
  • Mikrofon na husím krku umožňuje snadnou obsluhu pokladny a materiálů bez omezení sluchátkovou šňůrou. Mikrofon může být směřován k sedící nebo stojící obsluze. Náhlavní souprava zase nabízí větší míru soukromí a redukuje úroveň okolního hluku v používaném prostředí.

SNADNÁ INSTALACE A NASTAVENÍ

  • Vysoce odolný montážní hardware a snadné nastavení dělají instalaci ICW-6 rychlou a snadnou a zaručují tak nejsnadnější instalaci pro tento typ produktu.
  • Základny interkomu operátora a zákazníka se montují proti sobě na přepážkové okno, které má typizovaný otvor. Na výběr je 2,5 palcový montážní otvor nebo čtyři menší montážní otvory.
  • Navíc, není třeba žádného externího  nastavení. Interní mikrofonní obvod umožňuje nastavit citlivost vnitřních i vnějších mikrofonů v závislosti na okolní hladině hluku automaticky v místě použití. To zaručuje optimální nastavení systému tak, že mikrofony jsou aktivní pouze když jsou používané

VYSOKÁ ODOLNOST A ŽIVOTNOST

  • Extra pevný, high-tech polykarbonátový materiál dělá IC-W6 prakticky nezničitelným a zaručuje tak jeho dlouhou životnost.
  • Pro léta spolehlivého, bezúdržbového provozu zvolte RTS IC-W6.

 

SPECIFIKACE

Obecné:

Požadavky na napájení ................................. 50mA max @ 110-240VAC, 5VDC 600mA max

Frekvenční přenos: .................................................................................. 200 to 4.5kHz ±3dB

Pracovní prostředí: ....................................... 0° to 50°C, 0% to 90% vlhkost, nekondenzující

Výstup:

Externí reproduktor: ............................................ 2W: 100dB SPL @ 1 foot @ 1kHz, C křivka

Interní reproduktor: ............................................. 2W: 100dB SPL @ 1 foot @ 1kHz, C křivka

POZNÁMKA:Jedná se o maxima sinusové vlny. Měření hlasu bude v rozmezí 70 až 90 dB SPL

Sluchátka: ................................................................................................ 80mW: 100dB SPL

Dynamický rozsah: ...................................................................................... 84 to 104dB SPL

Impedance: ..................................................................................................................... 50 Ω

 

Vstup:

Panelový elektretový mikrofon:...........................................................15mv @ 1kHz / 1000 Ω

Náhlavní dynamický mikrofon: .............................................................. 2mv @ 1kHz / 200 Ω

 

Volitelné říslušenství:

Oboustranná náhlavní souprava: ……  ……………………………..……………….. PH-44-IC3

Jenostranná náhlavní souprava: …….………………  ……………....……………… PH-88-IC3

Mikrofon na husím krku: ........................................................... MCP-90-12


Fotogalerie

Přepážkový komunikační systém RTS IC-W6